Koszyk jest pusty

Promocja dostawy i zwrotu

Płeć

Cena

Rodzaj oprawki

Rozmiar

Kształt

Materiał

Kolor

Marka

Rodzaj szkieł

Przeciwsłoneczne

Akcesoria

Przymierz w domu
OkularyWsieci > Płyn Renu MPS 360ml

Renu MPS 360 ml do oczu wrażliwych

Płyn Renu MPS 360ml

producent: Bausch&Lomb

PROMOCJA
KUP

nasza cena: 37,99zł

cena rynkowa: 54,00zł

Zamów sześć sztuk, a wszystkie formy dostawy będą gratis.

 Oryginalna receptura wielofunkcyjnego płynu Renu MPS od firmy Bausch&Lomb gwarantuje delikatną pielęgnacje dla wrażliwych oczu. Przeznaczony jest do wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Zapewnia doskonałe czyszczenie, spłukiwanie oraz dezynfekcję dowolnego rodzaju miękkich soczewek kontaktowych. Stosowany również do przechowywania soczewek.


Producent: Bausch & Lomb
Przeznaczenie: soczewki silikonowo- hydrożelowe
Pojemność: 360 ml
Dostępność: od ręki - na magazynie
Ważność płynu po otwarciu: do 6 miesięcy
Termin ważności: co najmniej 12 miesięcy od daty zakupuPłyn Renu MPS Multi – Purpose Solution

Wysokiej jakości płyn do soczewek ReNu MPS Multi – Purpose Solution dedykowany jest do pielęgnacji, dezynfekcji, nawilżania i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych – w tym również soczewek silikonowo żelowych. Jego szerokie zastosowanie i wysokiej jakości skład zapewnia optymalną i wielowymiarową pielęgnację soczewek, a przy tym gwarantuje oczom pełne bezpieczeństwo, stworzony został bowiem dla oczu wrażliwych. Renu MPS 360 ml jest produkowany przez cenionego i znanego producenta soczewek kontaktowych, firmę Bausch&Lomb. Płyn Renu MPS jest nową generacją niezwykle popularnego i powszechnie stosowanego płynu do pielęgnacji soczewek ReNu Multiplus.
 

Płyn renu MPS dla oczu wrażliwych

Łagodna i hypoalergiczna receptura płynu Renu MPS zapewnia nie tylko doskonałe czyszczenie, płukanie i przechowywanie soczewek, ale także jest w pełni bezpieczna dla oczu – zwłaszcza dla oczu wrażliwych i skłonnych do podrażnień. Płyn Renu MPS zawiera w swoim składzie POLOKSAMINĘ, która ułatwia płukanie soczewek z zanieczyszczeń środowiskowych, bakteriobójczy DYMED i substancje nawilżające. Kompleksowy skład płynu gwarantuje jego skuteczne działanie i pełne bezpieczeństwo dla wrażliwych oczu. Płyn nie zawiera thimerosalu ani chlorheksydyny.

 

Jak stosować płyn do soczewek Renu MPS?

Płyn do soczewek Renu MPS to preparat jednostopniowy, który ma bardzo szerokie zastosowanie. Używa się go do płukania soczewek kontaktowych, ich dezynfekcji i przechowywania w specjalnych pojemnikach. Miesięczne lub dwutygodniowe soczewki kontaktowe przeznaczone do noszenia w trybie dziennym, wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Płyn do soczewek Renu MPS doskonale nadaje się do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek. Jak go stosować? W celu dezynfekcji szkieł kontaktowych należy użyć kilka kropli roztworu na soczewkę i delikatnie pocierać ją palcami przez około 20 sekund. Każdorazowo po założeniu soczewek konieczne jest wylanie starego płynu z pojemnika i wlanie nowej porcji płynu ReNu MPS. Po każdym użyciu Renu MPS trzeba dobrze zakręcić opakowanie. Nie wolno stosować preparatu po upływie terminu ważności. Płyn Renu MPS należy zużyć do 6 miesięcy po otwarciu.

Opinie

Newsletter

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

imię:
e-mail:
rezygnacja
Strona internetowa www.okularywsieci.pl używa plików cookies, aby zapewnić jak największy komfort korzystania z serwisu.
Klikając "Akceptuję" wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies.