Koszyk jest pusty

Promocja dostawy i zwrotu

Producent

Kategorie

Przymierz w domu
OkularyWsieci > BioTrue ONEday

Znaleziono: 5
sortuj wg:
wyświetl:

Soczewki jednodniowe: Bausch+Lomb BioTrue ONEday

Biotrue ONEday for Astigmatism 30 szt
Biotrue ONEday for Astigmatism 30 szt

89,99zł

cena rynkowa: 115,80zł 

Biotrue ONEday 2 x 30 szt. + 15 sztuk GRATIS
Biotrue ONEday 2 x 30 szt. + 15 sztuk GRATIS

129,98zł

cena rynkowa: 189,00zł 

Biotrue ONEday 90 szt. + 10 sztuk GRATIS
Biotrue ONEday 90 szt. + 10 sztuk GRATIS

157,99zł

cena rynkowa: 215,80zł 

Biotrue ONEday for Presbyopia 30 szt.
Biotrue ONEday for Presbyopia 30 szt.

99,99zł

cena rynkowa: 157,38zł 

Biotrue ONEday 30 sztuk
Biotrue ONEday 30 sztuk

59,99zł

cena rynkowa: 97,80zł 

Soczewki jednodniowe Biotrue ONEday

BioTrue ONEday Bausch+Lomb – soczewki kontaktowe nowej generacji

Jednodniowe soczewki kontaktowe Biotrue ONEday są najnowszym produkt od wiodącego producenta soczewek kontaktowych firmę Bausch & Lomb. Soczewki zostały wyprodukowane z prekursorskiego materiału HyperGel™ charakteryzującego się niezwykle wysokim poziomem nawilżenia. Materiał ten inspirowany był biologią ludzkiego oka i swoim składem przypomina ludzką łzę zapobiegając wysychaniu i podrażnieniom oczu. Dzięki niemu uwodnienie soczewki odpowiada 78% zawartości wody jaka jest w rogówce oka. Dlatego oczy pozostają odpowiednio nawilżone aż do 16 godzin na dobę, bez zmęczenia i podrażnień. Wysoka przepuszczalność tlenu soczewek Biotrue ONEday spełniająca zapotrzebowanie oka pomaga zachować oczy w dobrej kondycji. Dodatkowo szkła kontaktowe ONEday wyposażone są w filtr UV, chroniący oczy przed szkodliwym promieniowaniem. Należy jednak pamiętać, że soczewki pochłaniające promieniowanie UV nie zastępują ochronnych przeciwsłonecznych.

Rodzina soczewek kontaktowych BioTrue ONEday – Presbyopia i Astigmatism

Rodzina soczewek BioTrue ONEday zawiera jednodniowe soczewki korygujące krótkowzroczność i nadwzroczność oraz jednodniowe soczewki toryczne przeznaczone dla astygmatyków - Biotrue ONEday for Astigmatism. W naszej ofercie znajdują się również jednodniowe soczewki progresywne - multifokalne Biotrue ONEday for Presbyopia przeznaczone dla osób, które jednocześnie potrzebują korekcji wad wzroku do bliży i do dali. Wszystkie soczewki ONEday wyposażone są w optykę wysokiej rozdzielczości, która zapewnia wyraźne widzenie nawet w warunkach słabego oświetlenia oraz redukuje efekt olśnienia. Soczewki jednorazowe ONEday BioTrue poleca się szczególnie osobom prowadzącym aktywny tryb życia, uprawiającym różne dyscypliny sportu, pracującym przed komputerem oraz w suchych i klimatyzowanych pomieszczeniach.

Soczewki jednodniowe BioTrue ONEday

Soczewki jednodniowe BioTrue ONEday stanowią idealne rozwiązanie dla osób wymagających ostrego i komfortowego widzenia do 16 godzin na dobę. Nie wymagają one dodatkowej pielęgnacji, ani zastosowania płynów do soczewek. Codziennie rano zakładasz nową parę soczewek ONEday, a na koniec dnia je po prostu wyrzucasz. Pakowane są one w wygodne do użycia blistry po 30 i 90 sztuk soczewek.

Newsletter

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

imię:
e-mail:
rezygnacja
Strona internetowa www.okularywsieci.pl używa plików cookies, aby zapewnić jak największy komfort korzystania z serwisu.
Klikając "Akceptuję" wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies.