Koszyk jest pusty

Promocja dostawy i zwrotu

Płeć

Cena

Rodzaj oprawki

Rozmiar

Kształt

Materiał

Kolor

Marka

Rodzaj szkieł

Przeciwsłoneczne

Akcesoria

Przymierz w domu
OkularyWsieci > Korzystanie z przymierzalni

Wirtualna przymierzalnia

Jak kupować okulary online

W celu skorzystania z przymierzalni dodaj interesującą Cię oprawkę do przymierzalni (naciskając na ikonę przymierz poniżej każdej oprawy). Jeżeli chcesz zmienić awatara na swoje zdjęcie, to wybierz ikonę Zmień foto.  Będziesz mógł wgrać zdjęcie ze swojego komputera (dla osiągnięcia najlepszego efektu zalecane jest zdjęcie portretowe w formacie JPEG) lub pobierz je z kamery internetowej.

Jeśli chcesz dodać więcej oprawek do przymierzalni, to ponownie kliknij na ikonę przymierz dodając nowe modele. W każdej chwili będziesz mógł porównać jak wyglądasz w każdym z modeli wchodząc na zakładkę Moje zdjęcia (znajdującej się na górze strony).

Dzięki Wirtualnemu Systemowi Przymierzania (WTP) możesz wybierać spośród dostępnego w naszej ofercie szerokiego wachlarza oprawek okularowych oraz testować różne kolory szkieł i oprawek. Po dokonaniu wyboru wystarczy tylko określić odpowiedni rodzaj szkieł korekcyjnych z naszej oferty oraz przesłać do nas kopię swojej recepty okularowej.

Wirtualnemu Systemowi Przymierzania nie tylko oszczędza Twój cenny czas, ale również oszczędza Twoje pieniądze!

Nowa funkcjonalność w wyszukiwaniu oprawek. Jeżeli jesteś już użytkownikiem okularów, to możesz sprawdzić ich rozmiar i szukać nowych oprawek o dokładnie takim samym lub zbliżonym rozmiarze. W tym celu skorzystaj z opcji zaawansowanego wyszukiwania oprawek po rozmiarze. Wybierz interesujący Cię przedział wielkości oprawek, a następnie wybierz interesujący Cię przedział cenowy oraz przeznaczenie i konstrukcję oprawek.

Osoby, które mają założone konto w naszym serwisie nie musisz już ciągle wgrywać swoich zdjęć do przymierzalni, aby z niej skorzystać. W ten sposób masz do niego dostęp z każdego komputera po zalogowaniu się. Oprawki, które przymierzasz automatycznie zapisują się w niej i będziesz mógł porównać jak w nich wyglądasz. Spodobał Ci się więcej niż jeden model oprawek? Nie możesz się zdecydować, który wybrać? Teraz możesz poprosić o pomoc znajomych wysyłając im zdjęcia z przymierzalni bądź publikując je na portalach spłecznościowych. Niech Ci podpowiedzą, które wybrać.

Więcej o zasadach działania WPT znajdziesz TUTAJ>> .

Bez problemu, bez wychodzenia z domu, bez straty czasu.

Newsletter

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

imię:
e-mail:
rezygnacja
Strona internetowa www.okularywsieci.pl używa plików cookies, aby zapewnić jak największy komfort korzystania z serwisu.
Klikając "Akceptuję" wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies.