Koszyk jest pusty

Promocja dostawy i zwrotu

Płeć

Cena

Rodzaj oprawki

Rozmiar

Kształt

Materiał

Kolor

Marka

Rodzaj szkieł

Przeciwsłoneczne

Akcesoria

Przymierz w domu
OkularyWsieci > O firmie

Sklep internetowy OkularywSieci|PL

Istniejemy na polskim rynku od 1993 roku i możemy poszczycić się bardzo dużym doświadczeniem w branży optycznej. Wykorzystując powszechną dostępność do internetu dajemy Państwu, jako pierwsi w Polsce od 2007 roku, możliwość przymierzenia i zamówienia nowych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych online oraz soczewk kontaktowych.

  Jeżeli szukacie Państwo wysokiej jakości okularów korekcyjnych, wykonanych w pełni z najwyższego rodzaju materiałów optycznych, to jest WŁAŚCIWA DLA PAŃSTWA STRONA. Znajdziecie na niej szeroki wybór tanich oprawek okularowych znanych marek oraz szkła korekcyjne wykonane z różnych materiałów zależnie od Państwa potrzeb, a wszystko to po niewiarygodnie niskich cenach, których nie znajdziecie w salonie optycznym w Waszej okolicy. 

   Możemy pomóc zaoszczędzić Państwu pieniądze jednocześnie dbając o zachowanie wysokiej jakości produktu. Oferujemy tanie oprawki i soczewki kontaktowe oraz okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. 
Naszym atutem jest brak kosztów jakie ponoszą salony optyczne w centrach miast takich jak: wysokie koszty najmu sklepów, dodatkowi pracownicy oraz wyposażenie salonów.

  Kupując u nas nie ponosicie Państwo żadnego ryzyka, gdyż otrzymujecie 100% GWARANCJĘ ZWROTU ZAKUPIONYCH OKULARÓW I SOCZEWEK KONTAKTOWYCH oraz gwarancję na cały nasz asortyment.

Dane firmy Okulary w Sieci

Właścicielem, Sprzedawcą oraz Administratorem danych sklepu internetowego jest:
Olga Mielczarek
prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą OkularywSieci.pl Olga Mielczarek z siedzibą w Gdańsku, ul. Opata Jacka Rybińskiego 24, 80-320 Gdańsk, NIP 584-102-71-64, REGON 190256048, wpisaną do CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej).
 
telefon: 58 520 26 32
e-mail: info@okularywsieci.pl
 
 
Informacja nt. rozstrzygania sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 rozporządzenia ODR: Pod adresem
http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Komisja Europejska udostępnia internetowy system rozstrzygania sporów konsumenckich (ODR).

#okularywsieci #tanieokulary 
 

Newsletter

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

imię:
e-mail:
rezygnacja
Strona internetowa www.okularywsieci.pl używa plików cookies, aby zapewnić jak największy komfort korzystania z serwisu.
Klikając "Akceptuję" wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies.