Koszyk jest pusty

Promocja dostawy i zwrotu

Producent

Kategorie

Przymierz w domu
OkularyWsieci > PureVision

Znaleziono: 9
sortuj wg:
wyświetl:

Soczewki PureVision: soczewki kontaktowe

PureVision 2 6 szt. + soczewka Ultra GRATIS
PureVision 2 6 szt. + soczewka Ultra GRATIS

98,99zł

cena rynkowa: 113,47zł 

PureVision 2 for Presbyopia 6szt.
PureVision 2 for Presbyopia 6szt.

198,99zł

cena rynkowa: 249,00zł 

PureVision 2 for Presbyopia 3szt.
PureVision 2 for Presbyopia 3szt.

118,99zł

cena rynkowa: 168,00zł 

PureVision 2 3szt.
PureVision 2 3szt.

54,99zł

cena rynkowa: 86,00zł 

PureVision® Multifocal 6 szt.
PureVision® Multifocal 6 szt.

198,99zł

cena rynkowa: 268,73zł 

PureVision® (Krzywizna 8,6) 6 szt.
PureVision® (Krzywizna 8,6) 6 szt.

91,49zł

cena rynkowa: 119,00zł 

PureVision® (Krzywizna BC 8.3) 6 szt.
PureVision® (Krzywizna BC 8.3) 6 szt.

92,99zł

cena rynkowa: 121,34zł 

PureVision 2 for Astigmatism 6 szt.
PureVision 2 for Astigmatism 6 szt.

169,99zł

cena rynkowa: 269,00zł 

PureVision 2 HD 6szt.
PureVision 2 HD 6szt.

92,99zł

cena rynkowa: 101,70zł 

Soczewki kontaktowe na dzień i noc PureVision 2

Pure Vision – Soczewki kontaktowe

Rodzina soczewek PureVision produkowana jest przez jednego z wiodących producentów soczewek kontaktowych na świecie – firmę Bausch + Lomb i obejmuje szeroki wachlarz produktów, które umożliwiają ostre widzenie na każdą odległość oraz korekcję astygmatyzmu. Soczewki miesięczne Purevision Bausch&Lomb są jednymi z najchętniej kupowanymi z uwagi na wysoki stopień uwodnienia oraz przepuszczalność tlenu.

Dla osób, które spędzają wyjątkowo dużo czasu przed komputerem lub w podróży samochodem, idealnie sprawdzą się miękkie, silikonowo-hydrożelowe (Balafilcon A) soczewki Pure Vision 2HD. Zastosowana w nich technologia ComfortMoist zapewnia pełen komfort użytkowania, soczewki są cienkie, co sprawia, że idealnie przylegają do oka. Natomiast technologia High Definition gwarantuje idealnie ostre widzenie przy słabym świetle i redukcję efektu halo oraz efektu olśnienia. Zapewnienie ostrego widzenia przez soczewki kontaktowe PureVision 2HD w warunkach niedostatecznego oświetlenia stanowi idealne rozwiązanie dla kierowców, którzy podróżują nocą. Dodatkowym atutem tych szkieł kontaktowych jest redukcja olśnienia od reflektorów aut nadjeżdżających z naprzeciwka. Miesięczne soczewki Pure Vision 2hd należą do grona tych, które można z powodzeniem stosować w trybie ciągłym, dziennym lub mieszanym. Dedykowane są do korekcji zarówno krótkowzroczności, jak i dalekowzroczności.
 

Soczewki kontaktowe Pure Vision 2  – Presbyopia i Astigmatism

W naszej ofercie znajdują się także soczewki kontaktowe Pure Vision 2hd Multi-Focal for Presbyopia, które za sprawą technologii 3-Zone Progresive Design gwarantują wysoki komfort widzenia w każdej odległości. Soczewki Pure Vision 2hd Multi-Focal for Presbyopia charakteryzują się niezwykle wysoką przepuszczalnością tlenu – najwyższą dla wszystkich miesięcznych soczewek progresywnych. Idealnie sprawdzają się u osób powyżej 40. roku życia, doskonale radząc sobie z prezbiopią. Można stosować je w trybie ciągłym, co czyni je jednymi z najwygodniejszych i najbardziej uniwersalnych progresywnych soczewek kontaktowych. Oprócz tego oferujemy także miesięczne soczewki Pure Vision 2 for Astigmatism do korekcji wad astygmatyzmu, które posiadają wszystkie najlepsze właściwości soczewek PureVision 2 HD– czyli można ich nie wyjmować na noc i zapewniają oku optymalne nawilżenie oraz natlenienie.
 
 

Purevision 2 HD od Bausch&Lomb – soczewki+ płyn

Wszystkie dostępne w naszej ofercie soczewki Pure Vision 2 HD marki Bousch + Lomb (Pure Vision 2 HD, Pure Vision 2 HD Multi-Focal for Presbyopia i Pure Vision 2 HD for Astigmatism) to wysokiej jakości soczewki miesięczne, dedykowane do noszenia w trybie dziennym, ciągłym – można ich nie ściągać przez 30 dni lub mieszanym. Przy noszeniu soczewek w trybie mieszanym lub dziennym oferujemy atrakcyjny cenowo pakiet obejmujący soczewki kontaktowe Pure Vision 2 HD i płyn do soczewek ReNu MultiPlus 360 ml.

Newsletter

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

imię:
e-mail:
rezygnacja
Strona internetowa www.okularywsieci.pl używa plików cookies, aby zapewnić jak największy komfort korzystania z serwisu.
Klikając "Akceptuję" wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies.