Koszyk jest pusty

Promocja dostawy i zwrotu

Płeć

Cena

Rodzaj oprawki

Rozmiar

Kształt

Materiał

Kolor

Marka

Rodzaj szkieł

Przeciwsłoneczne

Akcesoria

Przymierz w domu
OkularyWsieci > mikrofaza
Przymierz w domu

Znaleziono: 4
sortuj wg:
wyświetl:
widok: widok frontalny widok pod kątem

Mikrofaza ściereczka do czyszczenia okularów

Mikrofaza - ściereczka do czyszczenia okularów

Wielu użytkowników okularów korekcyjnych nie raz borykało się z problemem dokładnego wyczyszczenia szkieł w swoich okularach. Idealnym produktem do tego są ściereczki do czyszczenia szkieł okularowych wykonane z mikrowłokien, popularnie zwana mikrofazą. Dzięki mikroskopijnym wymiarom pojedynczego włókna doskonale usuwają wszelkie zabrudzenia takie jak: tłuste plamy, nie pozostawiając smug ani kłaczków.

Co do czyszczenia okularów?

Obecnie większość soczewek okularowych montowanych w okularach korekcyjnych wykonana jest z materiału organicznego jakim jest plastik. Niestety przy braku odpowiedniej uwagi podczas ich czyszczenia można je łatwo uszkodzić. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę, żeby zarówno na powierzchni soczewek okularowych jak i na samej mikrofazie nie było odrobinek brudu czy pyłu, gdyż może on porysować szkła okularowe. Dlatego dobrą praktyką jest wytrzepanie ściereczki do czyszczenia okularów przed jej użyciem. W ten sposób unikniemy przypadkowego porysowania okularów.  Jeśli jesteś w domu, to możesz umyć okulary z użyciem łagodnego płynu do mycia naczyń oraz ciepłej wody. Pamiętaj nie używaj do ich osuszenia chusteczek higienicznych, czy papierowych ręczników kuchennych, gdyż na ich powierzchni mogą być drobiny kurzu, które mogą uszkodzić szkła okularowe. Do wyczyszczenia szkieł użyj mikrofazy. 

Płyn do czyszczenia okularów - czy warto?

Na rynku obecnie występują różne rodzaje płynów do czyszczenia i dezynfekcji okularów. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla okularnika, gdyż w każdej chwili można wyczyścić okulary. Niektóre z tych sprayów do czyszczenia okularów zawierają również substancje przeciw parowaniu szkieł okularowych. Wystarczy spryskać z obu stron soczewki okularowe i wytrzeć je mikrofazą. 

 

 

Newsletter

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

imię:
e-mail:
rezygnacja
Strona internetowa www.okularywsieci.pl używa plików cookies, aby zapewnić jak największy komfort korzystania z serwisu.
Klikając "Akceptuję" wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies.