Koszyk jest pusty

Promocja dostawy i zwrotu

Płeć

Cena

Rodzaj oprawki

Rozmiar

Kształt

Materiał

Kolor

Marka

Rodzaj szkieł

Przeciwsłoneczne

Akcesoria

Przymierz w domu
OkularyWsieci > Okulary dla senioraDlaczego warto u nas kupić okulary do czytania i patrzenia w dal (oglądania TV)???

całe okulary ze szkłami korekcyjnymi wykonanymi przez optyka

już za 5999 

Kliknij w baner poniżej i zobacz damskie i męskie oprawki dla seniorów.


Zobacz damskie oprawkiZobacz męskie oprawkiJeżeli posiadasz już oprawki i interesują Cię tylko szkła - kliknij w poniższy baner bądź skontaktuj się z naszym konsultantem.


Sprawdź ile zaoszczędzisz zamawiając u nas nowe szkła korekcyjne.
Nie wiesz jak kupować? Sprawdź nasz poradnik >>
Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń
796 127 090 lub 58 520 26 32
Wróć do zakupów z rabatemOkulary korekcyjne są często nieodzownym towarzyszem życia dla osób starszych. Jeżeli dotychczas nie używałeś żadnych okularów, to po 40. roku życia część ludzi zaczyna odczuwać dyskomfort podczas czytania, pogorszeniem ostrości widzenia, czy pracy przed komputerem. Związane jest to z naturalnym procesem zwanym starczowzrocznością, inaczej presbiopią. Nie jest to wada wzroku lecz jest naturalny proces, w którym wraz z wiekiem soczewka oka traci swoją elastyczność – zdolność do akomodacji, czyli dobrego widzenia przedmiotów znajdujących się daleko, jak i tych położonych blisko. Idealnym rozwiązanie tego problemu są okulary dla osób starszych przeznaczone do czytania. Zapewnią one ostre widzenie, dzięki odpowiednio dobranym szkłom korekcyjnym, do bliży (do czytania). 
W naszej ofercie znajdziecie bardzo duży wybór oprawek dla osób starszych, a co najważniejsze w cenie, każdej oprawki okularowej są podstawowe szkła korekcyjne. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest domowa przymierzalnia oprawek dla seniorów. Zamawiasz 3 pary oprawek do okularów do domu i możesz je swobodnie przymierzać, bez obawy, że nie będą pasować później. 
Newsletter

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

imię:
e-mail:
rezygnacja
Strona internetowa www.okularywsieci.pl używa plików cookies, aby zapewnić jak największy komfort korzystania z serwisu.
Klikając "Akceptuję" wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies.