Koszyk jest pusty

Promocja dostawy i zwrotu

Producent

Kategorie

Przymierz w domu
OkularyWsieci > Air Optix

Znaleziono: 10
sortuj wg:
wyświetl:

Soczewki Air Optix: Soczewki kontaktowe

Air Optix Plus HydraGlyde 3 szt
Air Optix Plus HydraGlyde 3 szt

74,99zł

cena rynkowa: 99,00zł 

Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism 6 szt.
Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism 6 szt.

165,99zł

cena rynkowa: 249,00zł 

Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism 3 szt.
Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism 3 szt.

89,99zł

cena rynkowa: 137,00zł 

Soczewki Air Optix Plus HydraGlyde
Soczewki Air Optix Plus HydraGlyde

98,99zł

cena rynkowa: 148,00zł 

Air Optix™ Night & Day® Aqua 6szt.
Transport GRATIS
Air Optix™ Night & Day® Aqua 6szt.

229,99zł

cena rynkowa: 289,00zł 

Air Optix™ Night & Day® Aqua 3szt
Air Optix™ Night & Day® Aqua 3szt

124,99zł

cena rynkowa: 189,00zł 

Air Optix™ Aqua 3szt.
Air Optix™ Aqua 3szt.

74,99zł

cena rynkowa: 84,50zł 

Air Optix™ Aqua 6szt.
Air Optix™ Aqua 6szt.

115,99zł

cena rynkowa: 146,00zł 

Air Optix - soczewki kontaktowe

Obecnie soczewki kontaktowe Air Optix produkowane są przez jednego z liderów branży producentów soczewek - firmę Alcon (poprzednio Ciba Vision) działającą w branży okulistycznej od ponad 70 lat. W swojej ofercie Alcon posiada szeroki wachlarz soczewek kontaktowych, w tym miesięczne i kolorowe soczewki, oraz systemy do ich pielęgnacji. Nowe generacje soczewek Air Optix wyprodukowane są na bazie oddychającego materiału silikonowo-hydrożelowego w technologii SmartShield™. W porównaniu z soczewkami starszej generacji przepuszczają nawet do 7 razy więcej tlenu do powierzchni rogówki. Ta technologia zapewnia soczewkom AIR OPTIX utrzymanie optymalnego nawilżenia oraz ochronę przed osadzaniem się na powierzchni soczewek kurzu, tłuszczów i innych zanieczyszczeń. Dlatego też szkła kontaktowe pozostają niezmiennie komfortowe przez cały okres ich użytkowania. 

Charakterystyka i opis soczewek Air Optix

Rodzina soczewek Air Optix rekomendowana jest dla osób z różnymi wadami wzroku, w tym dla astygmatyków (soczewki toryczne - Air Optix for Astigmatism) oraz presbiopów (soczewki progresywne - Air Optix Aqua Multifocal), którzy oczekują komfortowego noszenia soczewek przez cały dzień - nawet powyżej 11 godzin na dobę, jak również bez pogorszenia jakości widzenia. W naszej ofercie znajdziecie także soczewki na dzień i noc do przedłużonego noszenia nawet do 30 dni i nocy (soczewki Air Optix Night&Day). Soczewki Air Optix poleca się osobom:

  • pracującym przez długi okres czasu przed komputerem,
  • mającym tendencje do zasypiania w soczewkach kontaktowych,
  • potrzebują ostrego widzenia tuż po obudzeniu się,
  • przebywają w suchych i klimatyzowanych biurach.

Soczewki miesięczne Air Optix Aqua

wykonane są z materiału silikonowo - hydrożelowego i przeznaczone są do codziennego użytkowania w trybie dziennym i / lub ciągłym (bez konieczności zdjemowania na noc - tylko do 6-ciu nocy w miesiącu). W porównaniu do soczewek hydrożelowych przepuszczają do 5 razy więcej tlenu do oka. Noszenie ich w ciągłym do maksymalnie 6 nocy w miesiącu nie skraca ich okresu użytkowania. Soczewki Air Optix Aqua cechują się dużą odpornością na osadzanie zanieczyszczeń i nalotów. 

Air Optix Plus HydraGlyde soczewki nawilżone do 16 godzin

Miesięczne soczewki Air Optix Plus HydraGlyde wyposażone są w unikalną formułę HydraGlyde Moisture Matrix, która zapewnia optymalne nawilżenie nawet ponad 16 godzin na dobę oraz stały poziom uwodnienia. Tym samym soczewki pozostają ultra gładkie od pierwszego do trzydziestego dnia użytkowania oraz niezwykle odporne na osadzanie się białek i lipidów. 

Soczewki Air Optix Night & Day Aqua na dzień i noc

Soczewki stworzone z myślą o osobach, które nie lubią zdejmować i zakładać szkieł kontaktowych codziennie - można je nosić w trybie ciągłym przez 30 dni i nocy bez zdejmowania. Tym samy nie wymagają dodatkowej pielęgnacji jeśli nosisz je ciągle przez 30 dni i nocy. Podobnie jak cała rodzina soczewek Air Optix gwarantują one komfortowe użytkowanie przez cały miesiąc. 

Newsletter

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

imię:
e-mail:
rezygnacja
Strona internetowa www.okularywsieci.pl używa plików cookies, aby zapewnić jak największy komfort korzystania z serwisu.
Klikając "Akceptuję" wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies.