Koszyk jest pusty

Promocja dostawy i zwrotu

Płeć

Cena

Rodzaj oprawki

Rozmiar

Kształt

Materiał

Kolor

Marka

Rodzaj szkieł

Przeciwsłoneczne

Akcesoria

Przymierz w domu
OkularyWsieci > Jak kupować

Jak kupować okulary korekcyjne online

Wykonując badanie wzroku dostajesz receptę okularową na wykonanie okularów korekcyjnych. Po jej otrzymaniu po prostu wybierasz model oprawki na naszej stronie internetowej, która najbardziej Ci odpowiada, lub też możesz przesłać do nas konkretny model oprawy wraz z jej kolorem, a następnie podajecie szczegóły recepty okularowej (wypełniając formularz online bądź też faksując do nas jej kopię na nr 58 742 54 67 lub 58 742 54 67). Następnie my dostarczymy Twoje nowe okulary wprost do drzwi.

Kilka porad zanim zaczniesz swoje zakupy:


Krok 1 - wybierz oprawki


Oprawki okularowe możesz wyszukać używając do tego menu po lewej stronie. Są one pogrupowane ze względu na cenę, markę, rodzaj i rozmiar oprawek. Jeśli jesteś już okularnikiem, to możesz sprawdzić na zauszniku rozmiar swojej oprawki oraz wybrać zbliżony rozmiar nowej oprawki (S (119-130mm), M (131-140mm) lub L (141-150mm)).

Każdą parę oprawek możesz dodać do przymierzalni, dzięki czemu będziesz mógł załadować swoje zdjęcie lub pobrać je z kamery internetowej i sprawdzić jak wyglądasz w okularach. Jeśli przymierzałeś gdzieś oprawki, których nie mamy w ofercie, przyślij nam ich model oraz markę a my zaproponujemy Ci je po niewiarygodnie niskiej cenie.


Jeżeli posiadasz już oprawki i interesują Cię tylko szkła - kliknij w poniższy baner bądź skontaktuj się z naszym konsultantem.

Sprawdź ile zaoszczędzisz zamawiając u nas nowe szkła korekcyjne.


Krok 2


Wybierz odpowiedni dla siebie rodzaj szkieł korekcyjnych (możesz również skonsultować ich optymalny wybór z naszym Ekspertem- Optyk Online lub przeczytać o nich w zakładce warto wiedzieć - rodzaje szkieł ).


Krok 3Kolejno kliknij na ikonę Kup, aby przejść do podania mocy Twoich okularów zgodnych z receptą lub ikonę Zamów same oprawki. Podaj moce Twoich szkieł korekcyjnych zgodnie z receptą okularową. Możesz wypełnić formularz recepty online lub przesłać jej kopię do nas faksem bądź mailem.


Krok 4


Następnie otrzymasz e-mail z podsumowaniem zamówienia. Dokonaj płatności w wybrany przez Ciebie sposób. Będziesz informowany o każdej zmianie statusu Twojego zamówienia oraz śledzić go online. Zaloguj się na swoje konto, aby śledzić zamówienie oraz sprawdzać kiedy dotrze do Ciebie zamówienie.


Dostarczymy Twoje nowe okulary wprost do Twoich drzwi.


Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń
796 127 090 lub 58 520 26 32Newsletter

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

imię:
e-mail:
rezygnacja
Strona internetowa www.okularywsieci.pl używa plików cookies, aby zapewnić jak największy komfort korzystania z serwisu.
Klikając "Akceptuję" wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies.