Koszyk jest pusty
Strona główna

Płeć

Cena

Rodzaj oprawki

Rozmiar

Kształt

Materiał

Kolor

Marka

Rodzaj szkieł

Przeciwsłoneczne

Akcesoria

Przymierz w domu

Wzrok Twojego pracownika przekłada się na jego wydajność pracy. Prawidłowo dobrane okulary poprawiają komfort widzenia oraz redukują zmęczenie oczu.
Pragniemy zapewnić Twoim pracownikom rabat hurtowy na zakup okularów do pracy przed monitorami komputerowymi. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór modnych opraw okularowych zarówno w linii ekonomicznej jak i designerskiej. Wszystkie nasze oprawy są wykonane wyłącznie z wysokiej jakości tworzyw sztucznych jak i metali. W pełni są 100% produktem o jakości optycznej, nie różniącym się niczym od opraw sprzedawanych w salonach optycznych w centrach miast. Naszym atutem są ceny niższe nawet do 60% niż w centrach miast.

Oprócz opraw w cenie dostajesz dodatkowo:

  • podstawowe szkła korekcyjne;
  • etui na okulary;
  • mikrofazę do czyszczenia szkieł okularowych.

Prawo, a okulary

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 1 grudnia 1998 roku (Dziennik Ustaw Nr 148 poz. 973 - § 8.2.) pracodawca zobowiązany jest do refundacji kosztów zakupu okularów korekcyjnych z powłoką antyrefleksyjną dla swoich pracowników, którzy narażeni są na szkodliwy wpływ promieniowania monitorów komputerowych. Wyżej wymienione rozporządzenie dotyczy osób, które pracują przy monitorze komputerowym przez okres co najmniej połowy wymiaru czasu pracy, tj. powyżej 4 godzin. Jednakże rozporządzenie to nie precyzuje kwoty podlegającej refundacji.

Jak to działa

Ustalimy indywidualny rabat hurtowy dla wszystkich pracowników Twojej firmy zależnie od ilości zadeklarowanych osób oraz dogodny dla Ciebie termin płatności. Każdy z pracowników otrzyma kod rabatowy ważny w danym czasie.

Co zyskujesz

  • kompletne okulary do komputera już za 108,99 zł plus koszty wysyłki;
  • dużą oszczędność finansów na refundację zakupionych okularów do pracy przed monitorami komputerowymi;
  • możliwość rozliczenia w oparciu o zbiorczą fakturę VAT;
  • odroczony termin płatności za okulary wykonywane przez pracowników;
  • możliwość zwrotu zakupionych okularów ze wstawionymi szkłami;
  • oszczędność czasu.

Jesteś pracownikiem - poleć nas

Znajdź minimalnie 5 osób ze swojej firmy i zgłoście się do nas. Do refundowanych okularów dostaniesz gratis drugie szkła z powłoką antyrefleksyjną.

Jak nawiązać z nami współpracę


Olga Mielczarek – przyślij do mnie maila lub zadzwoń 58 520 26 32

Newsletter

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

imię:
e-mail:
rezygnacja
Strona internetowa www.okularywsieci.pl używa plików cookies, aby zapewnić jak największy komfort korzystania z serwisu.
Klikając "Akceptuję" wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies.