Koszyk jest pusty

Promocja dostawy i zwrotu

Płeć

Cena

Rodzaj oprawki

Rozmiar

Kształt

Materiał

Kolor

Marka

Rodzaj szkieł

Przeciwsłoneczne

Akcesoria

Przymierz w domu
OkularyWsieci > 2 tygodniowe
Przymierz w domu

Znaleziono: 7
sortuj wg:
wyświetl:
widok: widok frontalny widok pod kątem

Soczewki kontaktowe - dwutygodniowe

Acuvue® Oasys® for Astigmatism 6 szt.
Acuvue® Oasys® for Astigmatism 6 szt.

129,99zł

cena rynkowa: 189,00zł 

Acuvue Oasys with Transitions 6 szt
Acuvue Oasys with Transitions 6 szt

119,99zł

cena rynkowa: 199,03zł 

Acuvue Oasys z Hydraclear™ Plus 6szt.
Acuvue Oasys z Hydraclear™ Plus 6szt.

89,99zł

cena rynkowa: 125,83zł 

Acuvue® Oasys® z Hydraclear™ Plus 12szt.
Acuvue® Oasys® z Hydraclear™ Plus 12szt.

179,98zł

cena rynkowa: 219,00zł 

soczewki Acuvue 2 6 szt.
soczewki Acuvue 2 6 szt.

72,99zł

cena rynkowa: 94,00zł 

Acuvue® Oasys® for Astigmatism 6 szt.
Acuvue® Oasys® for Astigmatism 6 szt.

129,99zł

cena rynkowa: 189,00zł 

Soczewki 2 tygodniowe

Soczewki kontaktowe dwutygodniowe stanowią alternatywę dla soczewek miesięcznych i jednodniowych – łącząc w sobie zalety obu typów soczewek. Wynika to z tego, że soczewki 2 tygodniowe są o wiele cieńsze od soczewek miesięcznych, ale pozwalają na dłuższy okres użytkowania niż soczewki jednodniowe. W ten sposób szkła kontaktowe dwutygodniowe są najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie z jednej strony wygodne noszenie soczewek, a z drugiej kwestie ekonomiczne. Soczewki kontaktowe tygodniowe wskazane są również dla osób uprawiających sport i alergików, ponieważ soczewki 2 tygodniowe niosą ze sobą mniejsze ryzyko podrażnienia oka czy wystąpienia infekcji.
 

Soczewki Acuvue Oasys 2 tygodniowe

Soczewki Acuvue Oasys 2 tygodniowe to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie wysoki komfort noszenia soczewek. Dwutygodniowe soczewki kontaktowe Acuvue Oasys z formułą Hydraclear Plus idealnie sprawdzają się u osób z suchością oka, a także tych, które spędzają sporo czasu przed monitorem komputera czy w klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach. Soczewki Acuvue Oasys 2 tygodniowe są wyposażone w filtr ochrony UV, a ich super gładka budowa i ekstremalne nawilżenie pozwalają na idealny komfort noszenia. Soczewki dwutygodniowe Acuvue można nosić zarówno w trybie dziennym, jak i ciągłym lub mieszanym. W trybie ciągłym Acuvue Oasys 2 tygodniowe można nosić przez 1 tydzień.
 

Szkła kontaktowe dwutygodniowe – pielęgnacja

Soczewki dwutygodniowe noszone w trybie dziennym, czyli ściągane na noc, wymagają identycznej pielęgnacji, jak soczewki kontaktowe miesięczne. W tym celu należy je codziennie oczyszczać i dezynfekować oraz przechowywać w specjalnych pojemnikach na soczewki, wypełnionych płynem do pielęgnacji soczewek. Płyn, w którym przechowywane są soczewki dwutygodniowe, musi być wymieniany w pojemniku po każdym wyjęciu soczewek. Odpowiednia pielęgnacja soczewek dwutygodniowych jest niezbędna do zachowania dobrego stanu soczewek, ich nawilżeniu i oczyszczeniu, co zapobiega podrażnieniom czy infekcjom oczu i gwarantuje wysoki komfort noszenia.

Newsletter

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

imię:
e-mail:
rezygnacja
Strona internetowa www.okularywsieci.pl używa plików cookies, aby zapewnić jak największy komfort korzystania z serwisu.
Klikając "Akceptuję" wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies.