Koszyk jest pusty

Promocja dostawy i zwrotu

Płeć

Cena

Rodzaj oprawki

Rozmiar

Kształt

Materiał

Kolor

Marka

Rodzaj szkieł

Przeciwsłoneczne

Akcesoria

Przymierz w domu
OkularyWsieci > Soczewki okularowe idealne dla kierowców

Soczewki okularowe idealne dla kierowców

   Do niedawna na rynku nie było powszechnie dostępnych soczewek okularowych, które zmieniałyby swoje zabarwienie za szybą samochodu. Jedynym rozwiązaniem były soczewki DrivewearTM, jednakże ze względu na swoją bardzo wysoką cenę ponad 1 tys. zł za parę nie były dostępne dla wielu klientów.

  Obecnie od początku grudnia 2011 pojawiła się w Polsce soczewka Transitions XTRActiveTM, która może również z powodzeniem być wykorzystywana przez kierowców. Obecnie są to najciemniejsze soczewki fotochromowe. Dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, rozjaśniając się i przyciemniając się, w zależności od natężenia światła.
W odróżnieniu od innych soczewek fotochromowych reagują one nie tylko na zmiany promieniowania UV, ale również na światło naturalne. Dlatego też ciemnieją one za szybą na przykład we wnętrzu samochodu. Z kolei w pomieszczeniach zamkniętych posiadają jedynie lekkie zabarwienie.

  Dodatkowo soczewki te można uszlachetnić powłokami antyrefleksyjnymi, które eliminują odbicia światła i refleksy powstające na ich powierzchniach.

Newsletter

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

imię:
e-mail:
rezygnacja
Strona internetowa www.okularywsieci.pl używa plików cookies, aby zapewnić jak największy komfort korzystania z serwisu.
Klikając "Akceptuję" wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies.